180px-Witchyyy

Článek pod tímto obrázkem je velice smutný, bohužel. Panu starostovi ubližuje celý svět. No ano, ministerstvo, úředníci, finanční úřad, zlí úředníci, dokonce Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, je tady velký hon na čarodějnice, doslova spiknutí proti němu a městu. Velice je mi líto pana starosty, protože celý svět mu ubližuje i s čarodějnicemi.  
Nechápu pouze to, proč se bojí předat výběrové řízení ke kontrole na Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, co za tím bude, že by se bál a čeho a že je něco špatně?
Došlo k pozitivní změně k tomu, že Komenského most už je dokonce prioritou číslo 1 hurá!? Konečně, ale stejně se nejvíce dávají peníze do průchodu čp. 49 na náměstí.
Pevně věřím starostovi, že všechno zlé zažehná, protože má od všeho klíče. Všechny ty nehezké a ošklivé úřady a úředníky svými argumenty rozbije na „padrť“ a město nebude muset vracet 11 mil. Kč plus třeba sankce od finančního úřadu za ten úžasný projekt Čistě Labe z Jaroměřska, který hrozně podporuje, i když velká část kanalizace se tahá pro cizí obce ???
DJ

Zpravodaj č. 13 (článek pana starosty)

Napsat komentář